Razpored tekem Serie A 2020/21

Žreb za tekmovalno sezono 2020/21 bo potekal 1. septembra. Točen razpored tekem bomo objavili takoj, ko prejmemo obvestilo s strani Združenja klubov Serie A “Lega Serie A”.

1. krog, 19., 20., 21. in 30. 09.
Fiorentina – Torino  1-0
Verona – Roma  3-0 *- zmaga za zeleno mizo
Parma – Napoli  0-2
Genoa – Crotone  4-1
Sassuolo – Cagliari  1-1
Juventus – Sampdoria  3-0
Milan – Bologna  2-0
Benevento – Inter  2-5
Udinese – Spezia  0-2
Lazio – Atalanta  4-1

2. krog, 26., 27. in 28. 09.
Torino – Atalanta  2-4
Cagliari – Lazio  0-2
Sampdoria – Benevento  2-3
Inter – Fiorentina  4-3
Spezia – Sassuolo  1-4
Verona – Udinese 1-0
Crotone – Milan  0-2
Napoli – Genoa  6-0
Roma – Juventus  2-2
Bologna – Parma  4-1

3. krog, 02., 03. in 04.10.
Fiorentina – Sampdoria  1-2
Sassuolo – Crotone  4-1
Udinese – Roma  0-1
Juventus – Napoli  2-1
Atalanta – Cagliari  5-2
Benevento – Bologna  1-0
Lazio – Inter  1-1
Parma – Verona  1-0
Milan – Spezia  3-0
Genoa – Torino  1-2

4. krog, 17., 18. in 19.10.
Napoli – Atalanta  4-1
Inter – Milan  1-2
Sampdoria – Lazio  3-0
Crotone – Juventus  1-1
Bologna – Sassuolo  3-4
Spezia – Fiorentina  2-2
Torino – Cagliari  2-3
Udinese – Parma  3-2
Roma – Benevento  5-2
Verona – Genoa  0-0

5. krog, 23., 24., 25. in 26. 10.
Sassuolo – Torino  3-3
Atalanta – Sampdoria  1-3
Genoa – Inter  0-3
Lazio – Bologna  2-1
Cagliari – Crotone  4-2
Benevento – Napoli  1-2
Parma – Spezia  2-2
Fiorentina – Udinese  3-2
Juventus – Verona  1-1
Milan – Roma  3-3

6. krog, 31.10., 01. in 02.11.
Crotone – Atalanta  1-2
Inter – Parma  2-2
Bologna – Cagliari  3-2
Udinese – Milan  1-2
Spezia – Juventus  1-4
Torino – Lazio  3-4
Napoli – Sassuolo  0-2
Roma – Fiorentina  2-0
Sampdoria – Genoa  1-1
Hellas Verona – Benevento  3-1

7. krog, 06., 07. in 08.11
Sassuolo – Udinese  0-0
Cagliari – Sampdoria  2-0
Benevento – Spezia  0-3
Parma – Fiorentina  0-0
Lazio – Juventus  1-1
Atalanta – Inter  1-1
Genoa – Roma  1-3
Torino – Crotone  0-0
Bologna – Napoli  0-1
Milan – Verona  2-2

8. krog – 21. in 22.11.
Crotone – Lazio  0-2
Spezia – Atalanta  0-0
Juventus – Cagliari  2-0
Fiorentina – Benevento  0-1
Inter – Torino  4-2
Roma – Parma  3-0
Sampdoria – Bologna 1-2
Hellas Verona – Sassuolo  0-2
Udinese – Genoa  1-0
Napoli – Milan  1-3

9. krog – 28., 29. in 30.11.
Sassuolo – Inter  0-3
Benevento – Juventus  1-1
Atalanta – Verona  0-2
Lazio – Udinese  1-3
Bologna – Crotone  1-0
Milan – Fiorentina  2-0
Cagliari – Spezia  2-2
Napoli – Roma  4-0
Torino – Sampdoria  2-2
Genoa – Parma  1-2

10. krog – 05., 06. in 07.12.
Spezia – Lazio  1-2
Juventus – Torino  2-1
Inter – Bologna  3-1
Verona – Cagliari  1-1
Udinese – Atalanta *- sreda, 20.01.2021
Parma – Benevento  0-0
Roma – Sassuolo  0-0
Crotone – Napoli  0-4
Sampdoria – Milan  1-2
Fiorentina – Genoa  1-1

11. krog – 11., 12. in 13.12.
Sassuolo – Benevento  1-0
Crotone – Spezia  4-1
Torino – Udinese  2-3
Lazio – Verona  1-2
Cagliari – Inter  1-3
Atalanta – Fiorentina  3-0
Bologna – Roma 1-5
Napoli – Sampdoria  2-1
Genoa – Juventus  1-3
Milan – Parma  2-2

12. krog – 15., 16. in 17.12.
Udinese – Crotone  0-0
Benevento – Lazio  1-1
Juventus – Atalanta  1-1
Fiorentina – Sassuolo  1-1
Genoa – Milan  2-2
Inter – Napoli  1-0
Spezia – Bologna  2-2
Verona – Sampdoria  1-2
Parma – Cagliari  0-0
Roma – Torino  3-1

13. krog – 19. in 20.12.
Fiorentina – Verona  1-1
Sampdoria – Crotone  3-1
Parma – Juventus  0-4
Torino – Bologna  1-1
Benevento – Genoa  2-0
Cagliari – Udinese  1-1
Inter – Spezia  2-1
Sassuolo – Milan  1-2
Atalanta – Roma  4-1
Lazio – Napoli  2-0

14. krog – 22. in 23.12.
Crotone – Parma  2-1
Juventus – Fiorentina  0-3
Verona – Inter  1-2
Bologna – Atalanta  2-2
Milan – Lazio  3-2
Napoli – Torino  1-1
Roma – Cagliari  3-2
Sampdoria – Sassuolo  2-3
Spezia – Genoa  1-2
Udinese – Benevento  0-2

15. krog – 03.01.2021
Inter – Crotone  6-2
Atalanta – Sassuolo  5-1
Cagliari – Napoli  1-4
Fiorentina – Bologna  0-0
Genoa – Lazio  1-1
Parma – Torino  0-3
Roma – Sampdoria  1-0
Spezia – Verona  0-1
Benevento – Milan  0-2
Juventus – Udinese  4-1

16. krog – 06.01.2021
Cagliari – Benevento   1-2
Atalanta – Parma  3-0
Bologna – Udinese  2-2
Crotone – Roma  1-3
Lazio – Fiorentina  2-1
Sampdoria – Inter  2-1
Sassuolo – Genoa  2-1
Torino – Verona  1-1
Napoli – Spezia  1-2
Milan – Juventus 1-3

17. krog – 09.01.
Benevento – Atalanta  1-4
Genoa – Bologna  2-0
Milan – Torino  2-0
Roma – Inter  2-2
Verona – Crotone  2-1
Parma – Lazio  0-2
Udinese – Napoli  1-2
Fiorentina – Cagliari  1-0
Juventus – Sassuolo  3-1
Spezia – Sampdoria  2-1

18.krog – 15., 16, 17. in 18.01.
Lazio – Roma  3-0
Bologna – Verona  1-0
Torino – Spezia  0-0
Sampdoria – Udinese  2-1
Napoli – Fiorentina  6-0
Crotone – Benevento  4-1
Sassuolo – Parma  1-1
Atalanta – Genoa  0-0
Inter – Juventus  2-0
Cagliari – Milan  0-2

19. krog – 22., 23. in 24.01.
Benevento – Torino  2-2
Roma – Spezia  4-3
Milan – Atalanta  0-3
Udinese – Inter  0-0
Fiorentina – Crotone  2-1
Juventus – Bologna  2-0
Genoa – Cagliari  1-0
Verona – Napoli  3-1
Lazio – Sassuolo  2-1
Parma – Sampdoria  0-2

20. krog – 29., 30. in 31.01.
Torino – Fiorentina  1-1
Bologna – Milan  1-2
Sampdoria – Juventus  0-2
Inter – Benevento  4-0
Spezia – Udinese  0-1
Atalanta – Lazio  1-3
Cagliari – Sassuolo  1-1
Crotone – Genoa  0-3
Napoli – Parma  2-0
Roma – Verona  3-1

21. krog – 05., 06. in 07.02.
Fiorentina – Inter  0-2
Atalanta – Torino  3-3
Sassuolo – Spezia  1-2
Juventus – Roma  2-0
Genoa – Napoli  2-1
Benevento – Sampdoria  1-1
Milan – Crotone  4-0
Udinese – Verona  2-0
Parma – Bologna  0-3
Lazio – Cagliari  1-0

22. krog – 12., 13., 14. in 15.02.
Bologna – Benevento  1-1
Torino – Genoa  0-0
Napoli – Juventus  1-0
Spezia – Milan  2-0
Roma – Udinese  3-0
Cagliari – Atalanta  0-1
Sampdoria – Fiorentina  2-1
Crotone – Sassuolo  1-2
Inter – Lazio  3-1
Verona – Parma  2-1

23. krog – 19., 20., 21. in 22.02.
Fiorentina – Spezia  3-0
Cagliari – Torino  0-1
Lazio – Sampdoria  1-0
Genoa – Verona  2-2
Sassuolo – Bologna  1-1
Parma – Udinese  2-2
Milan – Inter  0-3
Atalanta – Napoli  4-2
Benevento – Roma  0-0
Juventus – Crotone  3-0

24. krog – 26., 27. in 28.02.

Petek, 26.02.
Torino – Sassuolo (20:45)

Sobota, 27.02.
Spezia – Parma (15:00)
Bologna – Lazio (15:00)
Verona – Juventus (20:45)

Nedelja, 28.02.
Sampdoria – Atalanta (12:30)
Crotone – Cagliari (15:00)
Inter – Genoa (15:00)
Udinese – Fiorentina (15:00)
Napoli – Benevento (18:00)
Roma – Milan (20:45)
 

29. krog
Milan – Sampdoria  1-0
Atalanta – Udinese  3-2
Benevento – Parma  2-2
Cagliari – Verona  0-2
Genoa – Fiorentina  1-1
Lazio – Spezia  2-1
Napoli – Crotone  4-3
Sassuolo – Roma  2-2
Torino – Juventus  2-2
Bologna – Inter  0-1

30. krog
Spezia – Crotone  3-2
Parma – Milan  1-3
Udinese – Torino  0-1
Inter – Cagliari  1-0
Verona – Lazio  0-1
Juventus – Genoa  3-1
Sampdoria – Napoli  0-2
Roma – Bologna  1-0
Fiorentina – Atalanta  2-3
Benevento – Sassuolo  0-1